9FGP204BKLFT
Duty Cycle - Max : 55 %
Product Category : Clock Generators & Support Products
Mounting Style : SMD/SMT
Minimum Operating Temperature : 0 C
Maximum Input Frequency : 25 MHz
Package / Case : VFQFPN-40
Maximum Operating Temperature : + 70 C
Packaging : Reel
Max Output Freq : 400 MHz
Operating Supply Current : 204 mA
Series : 9FGP204
Operating Supply Voltage : 3.3 V